Hotel – informacje

Hotel Zieleniec. Hotel ze SPA i kręgielnią w Sudetach
Wczasy w Górach Orlickich, w pobliżu granicy Polski i Czech, gdzie krajobraz waha się między łagodnymi stokami, a wyjątkowo stromymi szczytami, dla każdego przybysza wynajmującego nocleg w Dusznikach-Zdroju stają się niezapomnianym przeżyciem, wspominanym jeszcze długo po opuszczeniu hotelu. Gdy dodamy do tego jedną z najlepszych baz noclegowych w Sudetach, hotel ze SPA i kręgielnią, które wraz ze świeżym górskim powietrzem podnoszą kondycję fizyczną, oraz niekwestionowany komfort wypoczynku w górach w hotelu o wysokiej renomie – wtedy Hotel Zieleniec pojawia się jako jeden z pierwszych wyborów dla noclegów w województwie dolnośląskim.

Czy zechcesz przyjechać tu sam i skorzystać z noclegu tuż przy wyciągu narciarskim, aby spełniać swoje pasje sportowe, czy zechcesz zabrać ze sobą ukochaną osobę i zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku, albo też spędzić rodzinne wczasy w górach – Hotel Zieleniec jest do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy zatem wszystkich na wczasy w górach – wspaniałych polskich Sudetach. Nasz hotel znajduje się w centrum doskonale przygotowanej stacji narciarskiej Ski Arena Zieleniec. Bliskość innych znanych kurortów – Polanicy-Zdroju i Kudowy – Zdroju – pozwala na swobodne zwiedzanie całego regionu, który jest wart poznania w każdym szczególe.

Hotel – informacje
Hotel Zieleniec jest położony w Górach Orlickich, które stanowią jedno z pasm Sudetów. Hotel oferuje usługi zgodne ze standardem trzech gwiazdek. To znakomita baza noclegowa dla odwiedzających Sudety w zimie oraz w innych sezonach. Miłośników sportów zimowych zainteresuje lokalizacja noclegów tuż przy wyciągu narciarskim i stoku Zieleniec.

W tej części województwa dolnośląskiego występuje specyficzny mikroklimat, porównywalny z warunkami pogodowymi Alp. Pogoda sprzyja poprawie kondycji nie tylko przez aktywność na stoku narciarskim. Zieleniec to również hotel ze SPA – rozbudowany kompleks obiektów rekreacyjnych pozwala wybrać naszym gościom ulubiony sposób wypoczywania w górach.

Budynek został oddany do użytku w roku 2012 i z tego względu noclegi, wyposażenie pokojów hotelowych oraz Centrum SPA są nowoczesne i zgodne z cenionymi obecnie standardami dla nowych 3-gwiazdkowych hoteli.

Kolejną zaletą, ważną dla wybierających się na wczasy w górach, jest przepiękna i bujna przyroda, która otacza okolicę. Wędrówki po sąsiednich uzdrowiskach w Dusznikach-Zdroju, Polanicy-Zdroju i Kudowie-Zdroju mogą odbywać się szlakami dostępnymi dla każdego lub przeznaczonymi dla bardziej zaawansowanych turystów górskich.

Hotel – komfortowe wczasy w górach

Wybierając nasz hotel dla wypoczynku w górach, każdy gość zamawiający nocleg w Zieleńcu otrzymuje rozbudowany pakiet usług.

Co oferujemy?

  • 36 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty o łącznej ilości 96 miejsc noclegowych.
  • Prowadzimy restaurację ze zróżnicowanym i zdrowym menu.
  • Posiadamy salę konferencyjną mogącą pomieścić 120 osób.
  • Bowling Pub z dwoma torami do gry w kręgle, w którym znajdują się również: bilard, piłkarzyki, cymbergaje i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci.
  • Zespół saun Świat Saun – sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi zewnętrzne oraz gabinet zabiegowy.
  • Sala klubowa dla dorosłych i pokój zabaw dla dzieci.
  • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – pełny dostęp do dowolnego sprzętu do sportów zimowych.
  • 5 blisko położonych wyciągów narciarskich z systemem oświetlenia i sztucznego naśnieżania o długości 80 – 400 m, z doskonale przygotowanymi trasami zjazdowymi.
  • Wypożyczalnia rowerów (rowery przygotowane do wypraw górskich w ciepłych sezonach).
  • Honorujemy płatności kartami VISA, Master Card, Maestro .
 
ADRES
Hotel ★★★ Zieleniec
Zieleniec 134
57-340 Duszniki-Zdrój
Hotel Zieleniec
Usługi Turystyczne KAMYCZEK sp.j.
Zieleniec 134
57-340 Duszniki-Zdrój
NIP: 883-10-06-914
nr konta WBKPPLPP
46 1090 2327 0000 0005 9401 5442
PFR