Bowling Pub

Aby zarezerwować kręgle należy się skontaktować z recepcją hotelową i wybrać dogodny termin i godzinę.

Kręgielnia jest czynna codziennie od godziny 16:00

Kręgle

Kręgle to wspaniały sport, który nie wymaga specjalnego przygotowania i może być uprawiany przez każdego bez wyjątku, nawet przez dzieci. W hotelu funkcjonuje Bowling Pub „Oceanum”, miejsce zabawy i życzliwej rywalizacji, gdzie goście hotelowi mogą się lepiej poznać i wspólnie bawić. Być może ważniejsze od zdobycia maksymalnej ilości punktów i strącenia kulą wszystkich kręgli jednym rzutem jest atmosfera Bowling Pubu. Nasi goście mogą toczyć rozgrywki na dwóch nowoczesnych torach do gry w kręgle, które są w pełni zautomatyzowane.

Jeżeli dotychczas nie grali Państwo w kręgle, fachowa obsługa Pubu chętnie objaśni zasady gry oraz udzieli kilku ważnych wskazówek na dobry start.

W Bowling Pubie swoich sił i szczęścia można spróbować również w innych dyscyplinach sportów towarzyskich: bilardzie, cymbergaju czy piłkarzykach.
Pub serwuje alkohole oraz pizze z pieca.

Największa frekwencja w pubie jest w dniach ważnych rozgrywek piłkarskich, piłki siatkowej lub zawodów lekkoatletycznych. Przed dużym ekranem kibice gromadzą się, aby wspólnie dopingować swoje ulubione drużyny. Oczywiście najsilniejsze emocje towarzyszą występom reprezentacji Polski.
Jeżeli dotychczas nie grali Państwo w kręgle, fachowa obsługa pubu chętnie objaśni zasady gry oraz udzieli kilku ważnych wskazówek na dobry start.

Aby zarezerwować kręgle należy się skontaktować z recepcją hotelową i wybrać dogodny termin i godzinę.

Kręgielnia jest czynna codziennie od godziny 16:00.

Cennik :
60 zł / godzina / tor dla gości hotelowych
70 zł / godzina / tor dla gości indywidualnych
Obuwie do gry w cenie
25 zł / godzina/ bilard cymbergaj na monety 2 zł oraz 5 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

ADRES
Hotel ★★★ Zieleniec
Zieleniec 134
57-340 Duszniki-Zdrój
Hotel Zieleniec
Usługi Turystyczne KAMYCZEK sp.j.
Zieleniec 134
57-340 Duszniki-Zdrój
NIP: 883-10-06-914
nr konta WBKPPLPP
46 1090 2327 0000 0005 9401 5442
PFR